KONST / Litografier / Färglitografi 13581188
nr 1358 1188
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 105/150. Motivet: 31x18cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:51:35
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren